5. liga Žižkov jede dál

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyXbowling Žižkov5.liga3 hrací den

V prvním kole si Bowlmasters a Figury vzali od svých soupeřů po čtyřech bodech a jsou v čele. V prvním kole padla také jedna ,,dvoustovka,, Jiří Hof z Bowlmasters hodil krásných 235 bodů.Druhé kolo si podrželi Bowlmasters, kterým stačily 3 body k tomu, aby se se 7 body dostali na 1. místo, druhé místo si dělí hned 3 týmy, a to Zase X, Las figuras a Las Cucarachas s 5 body a na chvostu jsou zatím Happy people a Lautr nic se 4 body. Dnes si týmy nedají nic zadarmo. Mezi 1. a posledním týmem je rozdíl pouhé 3 body a na začátku 4. kola je vše otevřené, vyhrát to může kdokoliv.Dnes to bylo od začátku do konce napínavé jako kšandy. Nakonec skončily 3 týmy se stejným počtem bodů. 14 bodů měli Las Cucarachas, kteří na skóre vyhráli, druzí byli Princezna a jeho tým (Las figuras) a třetí Happy people. 4. místo vybojovali Lautr nic, 5. jsou Zase X a 6. Bowlmasters.