• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

V Benešově vyhrává suverénně domácí tým S-centra

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyBenešov4.liga5.hrací den

V bowlingové herně S-centra dohrála nejvyšší soutěž ABL Benešov, 4. liga. Nečekaně nedorazili Bouleři a tímto si podepsali svůj sestupový ortel do 5. ligy. Nejlepší byl opět domácí tým S-centra, který tak vyhrál s náskokem 30 bodů! Druhé místo vybojovali Sirotci a třetí místo patří Kostelákům. Důležité 4. místo uzmula partička veselých chlapíků nesoucí název Xindlové a zachovali si tak účast v elitní benešovské soutěži. Na pátém místě skončili neméně veselí Mimoňové. Ti ale musejí čekat, jaký průměr zahraje tým v 5. lize, který obsadí druhé místo (lepší z dvojice bude hrát 4. ligu i na podzim).

Nejlepším hráčem 5. hracího dne byl domácí bowler David Ruml, který zahrál krásný průměr 215 bodů a tímto se katapultoval do čela celkového Průměrového žebříčku (196,36 b.). Při pohledu na tento žebříček sice vidíme na čele jiného hráče S-centra (Luboš Kunt st.), ten ale bohužel nemá dostatečný minimální počet her (8). Nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen další hráč S-centra, Gustav Horník, který dokázal nastřádat 22 bodů z 25 možných! Nejlepší ženou 4. ligy byla vyhlášena tradičně "kostelačka" Martina Králiková s průměrem těsně pod 160 bodů. Nejvyšší nához jednotlivce 5. HD: 244, Radek Slabý (Xindlové). Nejvyšší nához družstva 5. HD: 647, S-centrum.

Jarní část ABL se pomalu chýlí ke konci, ale nezoufejme. V pondělí 3. června si můžeme zahrát otevřené Mistrovství ABL Benešov v rundách od 17.30 a 20.00 hodin. Kategorie jsou tradiční: muži, ženy a smíšená kategorie hráči a hráčky s průměrem od 165 a níže. Přihlásit se můžete přes obsazovačky.