Praha volá! Praha volá!

25. ročník 2024jaro 2024severní ČechyMistrovství regionuRekapitulace

Ano na Mistrovství republiky jednotlivců ABL se v neděli 23.6.2024 do bowlingové herny Xbowling Prosek Duo chystá i 5 mužů a 1 žena z právě skončeného Finále regionu severní Čechy, které se odehrálo v Ústí nad Labem. Dramatického hracího dne se zúčastnilo 23 mužů a jen 3 ženy.

V kategorii muži zopakoval své podzimní vítězství Štulc Jan, kterému k nejlepšímu průměru 215 bodů pomohli i nejvyšší nához finále 257 bodů. Gratulujeme! Medaili za druhé místo si pověsil na krk Chudoba Josef s celkovým součtem 1225 bodů. A bronzovou příčku si vybojoval Křížek Martin se součtem  1212 bodů. Do Prahy je doprovodí čtvrtý Vlk Vojtěch a pátý Víšek Petr. A přidají se k nim ještě přímo postupující kluci z Chomutova Kordulík Václav a Heligr Ondřej. Ještě doplňková kategorie P165. Zde vyhrál Křížek Martin a druhou příčku získal Vlk Vojtěch před třetím hráčem, kterým byl Kotek Jakub.

V ženách je přímo postupující Scheithauerová Jana, kterou do Prahy doprovodí Marešová Jana, která vyhrála region s průměrem 172,33 bodů. Druhé místo obsadila Vítková Ilona s průměrem 167,33 bodů. Třetí skončila Bóriková Petra.

Tak ještě jednou všem Gratuluji a „Ať Vám to v Praze padá“!

KONEČNÉ VÝSLEDKY:   MUŽI   -   ŽENY