Boj o vítězství: BA 8 baggers neponechávají nic na náhodě.

25. ročník 2024jaro 2024severní MoravaŽilina1.liga5.hrací den

V útetý 11.4.2024 se konalo páté, předposlední kolo 1. ligyBowling Academy v Žilině. Týmy stále soupeří o vedoucí pozici v celkové tabulce a bylo to vidět i na výsledcích tohoto kola.

BA 8 baggers si po minulém kole obnovili pozici vítěze v rámce hracího dne, když si připsali 21 bodů. Tým Tenpinator obsadil druhé místo s 18 body. Bronzové umístění si vybojoval tým The Gutters, vítěz 4. HD, se ziskem 14 bodů, v těsném závěsu byl Bowling Academy s 12 body a páté místo bral tým KPI s 10 body. ELF Team se bohužel tohoto kola nezúčastnil.

V celkové tabulce vede BA 8 baggers (95 b.), který dosáhl na nejvyšší nához 655 bodů a nejlepší průměr 557,60 bodu. Za lídrm jsou v tabulce The Gutters (75 b.), na 3. místě je Tenpinator (61 b.), 4 místo patří Bowling Academy (53 b.), na 5. místě je KPI (49 b.) a tabulku uzavírá ELF Team (42 b.).

Hráčem večera se stal Šimon Jaroš s průměrem 216,00 bodu a nejvyšší nához zahrál Tomáš Gibas díky 246 bodům. Hráčkou večera byla Danica Truban s průměrem 156,67 bodu a náhozu 176 bodů. Celkově je nejlepší mezi ženami Romana Repkovská.

Šesté finálové kolo 1. ligy se odehraje 23.4.2024 od 18:45 hodin na mazání Easy Street. Těšíme se v Bowling Academy Žilina na viděnou.