5. liga odehrála svůj druhý hrací den a jsou tak v polovině

24. ročník 2023podzim 2023Praha/střední ČechyXbowling Strašnice5.liga2 hrací den

V úterý večer se sešla v Praze na herně Xbowling Strašnice 5. liga ABL. A odehrála tak 2. hrací den podzimní části 24. ročníku. A vítěz tentokrát byl už bez dělby prvního místa tým Badabum s 18 získanými body. Za nimi se o druhé místo znovu podělili dva týmy, tým SSZ a tým Na Pohodu s 16 získanými body a tak čtvrté místo patřilo týmu Střelci z Neptuna, kteří získali od svých soupeřů bodů 11. Páté místo Vinaři de Strašnice B s body 8 a poslední tým byl jindy suverénní tým Tak Určitě s 6 body.
Individuální výkony opanoval Špaček Jan z týmu Badabum, který tam jen hostoval, ale naházel nejvyšší nához kola hned první hru a to 220 bodů a také ovládl celkový průměr ze všech hráčů, kdy odehrál pouhé tři hry, ale může se pyšnit průměrem 194,67 bodů. Nejlepší ženou a ženou jedinou v této skupině je paní Rybová Eva, která naházela průměr 151,40 bodů. Nejvyšší nához družstva předvedli hned v prvním kole tým Badabum, když společně naházeli krásných 561 bodů.
To bylo pro druhé kolo z 5. ligy vše, budeme se těšit na kolo třetí, které proběhne 31.10..